بهترین مارک دستگاه میوه خشک کن

اگر جزوه ای هستید که علاقه مند به انواع میوه های خشک به عنوان یک خوراکی سالم و جایگزین تنقلات مزر در بازار استفاده هستند، به شما پیشنهاد می کنید دستگاه میوه خشک کن آگرا را خریداری کنید. به این ترتیب می توانید به راحتی انواع میوه های خشک و میوه های میوه ای را در منزل به صورت کاملاً بهداشتی تهیه کنید.

خشک کن میوه و سبزی AG

دستگاه خشک کن میوه و سبزی AG کاربردی است که مطابق با شرایط و اندازه مناسبی تولید می شود و نیاز به فضای زیادی ندارد. کاربر می تواند به راحتی دستگاه میوه خشک کن AG را در گوشه آشپزخانه خود قرار دهد و از آن استفاده کند.

این دستگاه از طریق ایجاد حرارت و از میان بردن آب میان بافتی و میوه ها، آنها را خشک می کند در حالی که تمام ویتامین ها و مواد معدنی آنها حفظ می شوند. دستگاه میوه خشک کن با حذف میوه ها و سبزیجات، باعث ماندگاری طولانی تر آنها می شود.

خشک کن میوه و سبزی AG

از مدل های دستگاه های میوه خشک کن می توان جهت مصارف دیگر مواد غذایی مانند خشک کردن گوشت، غلات، تهیه لواشک، تهیه ماست و همچنین خشک کردن انواع گل ها استفاده کرد.

دستگاه میوه خشک کن و سبزی خشک کن AG با تعداد سینی متفاوت برای مصارف عرضه شده است. دستگاه میوه خشک کن و سبزی خشک کن AG با تعداد 6، 8، 12، 16 سینی، سینی گردان اتومات 10 و 20 سینی می شود و خشک کن میوه و سبزی با تعداد بالاتر مانند 30، 60 و 80 سینی توسط شرکت کارآفرینی AG برای مصارف صنعتی به فروش میرسد.

دستگاه های میوه خشک کن به دو دسته جریان افقی و جریان عمودی تقسیم می شوند. در دستگاه های با جریان عمودی منبع تولید حرارت در کف دستگاه قرار دارد. این مدل دستگاه ها مجموعه گرد هستند و سینی ها روی هم قرار می گیرند. معمولاً این دستگاه ها دارای قیمت مناسب تر و پایین تری هستند و فضای کمی اشغال می کنند.

در حالی که تولید و پخش حرارت در دستگاه های میوه خشک کن با جریان افقی بهتر است. در این مدل دستگاه ها منبع تولید حرارت در عقب دستگاه قرار دارد و درب آن به صورت کشویی باز می شود. به طوری که برای خارج نمودن سینی که هر طبقه نیاز به بیرون آوردن سینی های دیگر نیست. قیمت این مدل دستگاه ها بیشتر است و معمولاً دستگاه در حجم و بزرگی تولید می شود.

در مورد این دستگاه اطلاعات کافی پیشنهاد می شود تا پایان مقاله با ما همراه باشید. در این جا قصد داریم چند مدل از بهترین دستگاه های میوه خشک کن را به شما معرفی کنیم تا هنگام خرید میوه خشک کن سردرگمی نشوید و بتوانید مناسب ترین دستگاه را انتخاب کنید.

آشنایی با چند مدل دستگاه میوه خشک کن

دستگاه میوه و سبزی خشک کن سایا

میوه و سبزی خشک کن ساییا یکی از دستگاه های کاربردی می باشد که داخل کشور تولید می شود. با استفاده از این دستگاه قادر بود انواع میوه های خشک ورقه ای خوشمزه را خودتان به راحتی در منزل تهیه کنید.

از ویژگی های این دستگاه میزان مصرف آن است که حدود ۲۵۰ وات می باشد. با توجه به قطر برش های میوه، زمان لازم جهت خشک شدن آن ها متفاوت است. بهتر است میوه ها را به طور یکسان برش دهید و سعی کنید قطر برش ها را از 5 میلی متر بیشتر انجام دهید.

این مدل دستگاه دارای ۵ طبقه می باشد. در واقع شما می توانید مقدار زیادی از میوه ها را به طور همزمان توسط این دستگاه خشک کنید. طبقات میوه خشک کن سایا به شکل پنج سینی بزرگ هستند که روی هم قرار می گیرند. قابل ذکر است که سینی ها به صورت گردان هستند و امکان چرخش 36 درجه را دارند و می توانند جدا شوند.

مزیت جدا شدن سینی ها این است که به راحتی می توانید آن را تمیز کنید. همچنین سینی ها به شکل مشبک طراحی شده‌اند که باعث می‌شود گرما و حرارت کاملاً از بین آنها عبور کند و میزان حرارت در شرایط یکسان باشد. از این مدل دستگاه میوه خشک کن می توان برای خشک نمودن سبزیجات هم استفاده کرد.

میوه خشک کن متئو مدل MED 30

دستگاه میوه خشک کن متئو محصول کشور آلمان است و دستگاه کارآمد و با کیفیت به حساب می آید. کاربرد این دستگاه، خشک کردن انواع میوه ها می باشد. میزان میزان دستگاه حدود ۴۰ درجه سانتی گراد قابل تنظیم است. میزان حرارت و دمای مناسب برای میوه های مختلف متفاوت است.

بهتر است میوه هایی که بر اثر حرارت بالا به سرعت پلاسیده یا تلخ می شوند را در پایین دستگاه خشک کنید. اما برای خوردن از میوه ها که آبدار هستند، نمی توان از کم استفاده کرد. بهتر است برای خشک کردن این نوع میوه ها، دستگاه را روی دمای بالا تنظیم کنید.

این مدل دستگاه میوه خشک کن نیز دارای ۵ طبقه می باشد. سینی های دستگاه طوری طراحی شده است که می توانید فواصل بین آنها را تغییر دهید. بنابراین در هر بار استفاده از دستگاه می توانید از هر کدام از سینی ها به دلخواه یا همه سینی ها استفاده کنید.

از این دستگاه علاوه بر خشک کردن انواع میوه ها می توانید سبزیجات مختلف را هم خشک کنید. سینی ها و بدنه دستگاه از جنس پلاستیک تهیه می شود که هم قابل اجراست و هم می تواند جدا شود.

میوه خشک کن فلر مدل FD 500

این مدل دستگاه هم جزو برندهای محبوب آلمانی است که از آن می توانید برای خشک کردن انواع میوه در منزل استفاده کنید. این نمونه دستگاه میوه خشک کن محصولی بسیار کاربردی و با کیفیت است و بدنه آن از جنس پلاستیک مقاوم تهیه شده است.

توان مصرفی این دستگاه 500 وات است. این دستگاه دارای پنج طبقه مجزا می باشد که قابلیت خشک کردن چند نوع میوه را داشته باشد. تمامی لوازم جانبی آن قابل ارائه می باشد. میزان حرارت این خشک کن بر اساس ضخامت میوه ها از ۳۵ الی ۷۰ درجه سانتی گراد تنظیم می شود. از دیگر ویژگی های این دستگاه به تایمر و ۶ عدد ظرف درپوش دار و سینی مخصوص تهیه لواشک می باشد.

میوه خشک کن مکسی مدل FR

خشک کن میوه مکسی مدل FR دستگاه پرکاربردی است که می توانید برای تهیه تنقلات سالم در مدت زمان کم از آن کمک بگیرید. این دستگاه دارای 5 طبقه مجزا است که امکان خشک کردن چند نوع میوه را به شما می دهد.

این مدل دستگاه خشک کن دارای موتور قدرتمند ۳ وات است و قدرت نسبتاً پنجاه بالایی دارد. سینی های قابلیت جدا شدن و همچنین چرخش 360 درجه را دارند که باعث سهولت در نظافت آنها می شود.

قابل ذکر است که این سینی ها به شکل مشبک طراحی شده اند تا حرارت را به خوبی به همه طبقات دستگاه های انتقال دهند. از مهم ترین استفاده از این دستگاه می توان به کم صدا بودن، قیمت مناسب، کیفیت بالا و کمی اشاره نمود.

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

تماس با ما