بهترین بلیط هواپیما تهران – استانبول

فرارو– قیمت بلیط هواپیما تهران – استانبول در روزهای پایانی مهر ماه بالغ بر دو میلیون تومان است و این رقم را به آسمان، معراج و آتا دریافت می کنند. علاوه بر خریدهای داخلی، آندولوجت که زیر مجموعه ترکیش‌ایرلای‌ها می‌شود، قیمت بلیط تهران – استانبول را در روزهای آینده دو میلیون تومان در نظر گرفته‌اند. به جز پروازهای اکونومی، امکان خرید بلیط فرست کلاس تهران – استانبول وجود دارد که حداقل در روزهای آینده این پرواز فقط از طرف امارات انجام می شود و قیمت آن نزدیک به 100 میلیون تومان است.

به گزارش فرارو، خرید بلیط هواپیما تهران – استانبول از وزارتخانه های داخلی حداقل دو میلیون تومان دارد و این بلیط هواپیماهای آسمان، معراج و آتا می‌فروشند. بلیط دو میلیونی پرواز تهران – استانبول از هواپیمایی آسمان برای روز جمعه ۲۲ مهر با هواپیمای ایرباس A340 خواهد بود. پرواز هواپمایی آتا با هواپیمای ایرباس A32 در روز شنبه ۲۳ مهر انجام می‌شود. قیمت بلیط هواپیما تهران – استانبول نیز که از سوی هواپمایی معراج در روز شنبه دو میلیون تومان اعلام شد که این پرواز با هواپیمای AB6 انجام می شود. امکان خرید بلیط هواپما – استانبول از سوی سایر وزارتخانه های داخلی مانند ماهان و ایرانایرتور نیز برای روزهای باقیمانده مهر امسال وجود دارد.

قیمت بلیط تهران – استانبول از سوی هوپیمایی ماهان در روز‌های باقیمانده از مهر امسال حداقل دو میلیون و 200 هزار تومان است. این بلیط مربوط به پرواز روز جمعه مهر می‌شود که در آن ظرف سه ساعت و ۱۵ دقیقه با هواپیمای ایرباس A310 از تهران به استانبول می‌رود. خرید بلیط هواپیما تهران – استانبول از ایران‌ایر نیز حداقل دو میلیون و ۴۵۰ هزار تومان تمام می‌شود. این پرواز روز شنبه ۲۳ مهر از فرودگاه امام خمینی انجام می‌شود و مسافرت آنلاین با هواپیمای AB۶ راهی استانبول می‌شوند.

خرید بلیط هواپما تهران – استانبول از خارج از کشور برای روز‌های پایانی مهرماه دست‌کم دو میلیون تومان هزینه دارد. این بلیط را شرکت آندولوجت می کند که زیرمجموعه ترکیش ایرلاییز می شود، می فروشد و رقم دو میلیونی آن برای بلیط هواپیما تهران – استانبول ارزان ترین گزینه خارجی در این مسیر است. این پرواز روز جمعه ۲۲ مهر انجام خواهد شد که بلیط آن توسط ترکیش‌ایرلاینز انجام می‌شود. پرواز روز شنبه ۲۳ مهر تهران – استانبول از سوی هواپمایی ترکیش ایرلاینز دومین گزینه ارزان قیمت خارجی در این مسیر به‌شمار می‌رود. پروازهای این پرواز حدود سه ساعت – یک و ۲۰ دقیقه بامداد تا چهار و ۱۵ دقیقه- با هواپیمای ایرباس A333 از تهران راهی فرودگاه استانبول می‌شوند.

خرید بلیط هوپیما تهران – استانبول در پروازهای فرست‌کلاس می‌تواند نزدیک به ۱۳۰ میلیون تومان آب بخورد. این بلیط را کمتر در روز‌های منتهی به پایان مهر ماه امارات می‌فروشد و رقم دقیق آن ۱۳۲ میلیون و ۳۳۹ هزار تومان است. مسافران این پرواز ابتدا با بویینگ 777 از فرودگاه تهران راهی دبی می‌شوند و بعد از سه ساعت و نیم توقف، با هواپیمای ایرباس A38 به سمت فرودگاه استانبول می‌روند.

خرید بلیط هواپیما تهران – استانبول از وزارتخانه های قطر و فلای دبی امکان پذیر است. پروازهای مربوط به این دو شرکت مانند پروازهای امارات دو مرحله‌ای است. ارزان‌ترین بلیط هواپیما – استانبول که از سوی تهران فلای‌دبی ۱۱ میلیون و ۱۳۳ هزار تومان فروخته می‌شود، مثلاً بلیط تهران – دبی با هواپیمای بویینگ ۷۳۷ مکس، توقف ۱۵ ساعت در دبی و سپس پرواز دبی – استانبول با هواپیمای بویینگ ۷۳۷ مکس می‌شود. یا مثلاً ارزان‌ترین بلیط هواپیما تهران – استانبول که از سوی سویای قطر ۱۰ میلیون و ۹۸۰ هزار تومان است که این یکی شامل پروازهای تهران – دبی با هواپیمای ایرباس A355 و دبی – استانبول با هواپیمای بویینگ ۷۷۷ می‌شود.

انواع بلیط هواپیما تهران – استانبول

شرکت

مدت پرواز

نوع بلیط

کف قیمت

آندولوجت

سه ساعت

دو میلیون تومان

آسمان

سه ساعت

ایرباس A340

دو میلیون تومان

آتا

سه ساعت

ایرباس A320

دو میلیون تومان

معراج

سه ساعت

AB6

دو میلیون تومان

ماهان

سه ساعت

ایرباس A310

دو میلیون و ۲۰۰ هزار تومان

ایرانایرتور

سه ساعت

ایرباس A310

دو میلیون و ۴۰۰ هزار تومان

فلای دبی

۱۰ ساعت

بویینگ ۷۳۷ مکس

۱۳ میلیون و ۲۳۹ هزار تومان

قطر

۱۰ ساعت

ایرباس A355 و بویینگ 777

۱۰ میلیون و ۹۸۰ هزار تومان

امارات (فرست)

۱۰ ساعت

بویینگ ۷۷۷ و ایرباس A388

۱۳۲ میلیون و ۳۳۹ هزار تومان

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکورGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما