این کاکائو را برای شام یا صبحانه درست کنید!

ما غذای 1-2-3 را برای شما آوردیم! تهیه آن سریع و آسان و حتی سریعتر خوردن است!

به گزارش محلاتو، کاکائو از محبوبیت خاصی برخوردار است. چون شرایط خاصی برای خوردن آنها وجود ندارد! نیازی به قاشق، چنگال، بشقاب، بشقاب یا کفگیر ندارد! آنها به شما اجازه می دهند از طعم خوب آنها بین لایه های نان لذت ببرید و اصلاً شما را اذیت نمی کنند! آیا آماده هستید یک کلوچه فوری درست کنید که به اندازه املت زمان می برد؟ پس مواد ذکر شده را تهیه کنید و منتظر طعم لذیذ آن باشید! بچه ها قطعا آن را دوست خواهند داشت!

عناصر:

ارزش غذایی تخم مرغ

یک عدد وجود دارد

ماست

5 قاشق غذاخوری

آرد سفید

4 قاشق غذاخوری

پیاز خرد شده

یک تیم

ژامبون خرد شده

یک عدد وجود دارد

فلفل بلغاری خرد شده

یک عدد

پودر خمیرمایه

یک قاشق

نمک

یک قاشق

فلفل سیاه، پودر پاپریکا، پودر سیر

هر نصف قاشق

اماده ای؟ بیایید قلب آشپزی را بکوبیم!

تخم مرغ ها را در ظرفی خوب بزنید. فرقی با همزن دستی یا چنگال ندارد. مهم است که تخمک از لخته خارج شود. وقت اضافه کردن ماست است. ماست را با تخم مرغ خوب مخلوط کنید. آرد و بیکینگ پودر را کم کم به مخلوط تخم مرغ اضافه کنید و خوب هم بزنید تا گلوله نباشد. ژامبون خرد شده با فلفل دلمه ای و پیاز را به مواد اضافه کنید و مراحل هم زدن را به این صورت کامل کنید!

یک تابه را خوب چرب کنید. حتی اگر دیواره های ماهیتابه را با برس روغن بزنید خیلی خوب است. شما یک فاخته طلایی خواهید داشت. مواد را داخل تابه بریزید و درب آن را ببندید. حرارت باید متوسط ​​باشد تا کوکو خوب بپزد. بعد از یک ربع کاکائو را با دست چک کنید. از آنجایی که در این ظرف آرد وجود دارد، اگر به دستتان نچسبد یعنی از طرف دیگر کوکو آماده پخت است. از طرفی کافی است کاکائو را 5 دقیقه روی گاز بگذارید. در حال حاضر بوی ژامبون و پیاز سرخ شده آشپزخانه شما را پر کرده است. حتما به یاد داشته باشید که پیازها جزء جدایی ناپذیر آنها هستند، وسوسه نشوید که آنها را بردارید زیرا ضرر خواهید کرد!

  • می توانید به جای ژامبون از مرغ پخته یا سوسیس استفاده کنید.
  • در این کوکو می توانید از قارچ هم استفاده کنید اما از آنجایی که قارچ ها از حرارت آب خارج می کنند، حتما قبل از افزودن به مخلوط کاکائو، آن ها را با دمای بالا سرخ کنید.

این کوکو را با عزیزانتان بخورید و لذت ببرید.

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

تماس با ما