ایلان ماسک تئوری‌های مربوط به پهپادهای جاسوسی پرندگان را رد می‌کند: “کاملا نادرست” | اخبار جهان

حتماً با تئوری توطئه ای برخورد کرده اید که حول پرندگان می چرخد ​​و ادعا می کند که آنها واقعی نیستند بلکه در عوض پهپادهای جاسوسی توسط دولت مستقر شده اند. بر اساس این نظریه عجیب، پرندگان به طور مخفیانه به دستگاه های نظارتی تبدیل شده اند که باعث انقراض ادعایی آنها در قرن بیستم شده است. بسیاری از این جنبش ها در شبکه های اجتماعی در حمایت از این نظریه ایجاد شده اند. با این حال، به نظر می رسد، ایلان ماسک، مالک توییتر دیدگاه متفاوتی در مورد این موضوع دارد. این میلیاردر با رد چنین تئوری های دروغین درباره پرندگان که هواپیماهای بدون سرنشین جاسوسی دولتی هستند، این ادعاها را “کاملا نادرست” خواند. ماسک روز جمعه تصویری را در سایت میکروبلاگینگ با پیامی به اشتراک گذاشت که می‌گوید پرندگان بی‌ضرر هستند و تئوری‌های توطئه را نادرست رد کرد.

ایلان ماسک چه گفت

او نوشت: «این تئوری توطئه مبنی بر اینکه پرندگان در واقع پهپادهای جاسوسی دولتی هستند… کاملاً نادرست است.»

این تصویر همراه با این پست دارای پیامی بود که در آن نوشته شده بود: «پرندگان دوستان و بی ضرر شما هستند. هنگامی که در محدوده یک پرنده زیبا و بامزه هستید، نیازی به نگرانی یا تماشای کلمات خود نیست. لطفاً هر پیامی که خلاف آن را بیان می کند، گزارش دهید.»

واکنش مردم به توییت ایلان ماسک

به محض اینکه ماسک این توییت را به اشتراک گذاشت، بسیاری به بخش نظرات رفتند و واکنش‌های متفاوتی را منتشر کردند. در حالی که بسیاری از دیدگاه او حمایت کردند، برخی دیگر پاسخ های خنده داری دادند.

یکی از کاربران نوشت: “حتی اگر واقعیت داشته باشد من چیزی را پنهان نمی کنم” در حالی که یکی دیگر اظهار نظر کرد: “لعنت به آن… فکر کردم بالاخره همه چیز را فهمیدم.”

کاربر سوم گفت: “دقیقا. بسیار بی ضرر و سازگار با محیط زیست.”

بررسی واکنش های بیشتر:

این توییت تاکنون بیش از 50 هزار لایک و هزاران نظر و بازتوییت جمع آوری کرده است.

ادعاهای قبلی ایلان ماسک

قابل ذکر است، این اولین بار نیست که مدیرعامل تسلا چیزی غیرعادی را توییت می کند. او اغلب در حال به اشتراک گذاری چیزهای واقعاً خارج از چارچوب و جالب در توییتر دیده می شود که باعث می شود فالوورهایش در مواقعی شیفته و گیج شوند. از توییت کردن نقاط مرموز گرفته تا واکنش به تصاویر هوش مصنوعی، ماسک در رسانه های اجتماعی کاملا فعال است.

او اخیراً در پلتفرم میکروبلاگینگ به شوخی در مورد یک موقعیت شغلی جدید صحبت کرد و اظهار داشت که قصد دارد یک “معاون جادوگری و تبلیغات” استخدام کند.

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

تماس با ما