اگر میان ترم 2022 در جنگل بیفتد اما کسی نشنود چه؟

یکی از محاسن متعدد انتخابات، نقش آنها به عنوان ابزارهای سیگنال دهی دموکراتیک است. رای دهندگان – که در یک دموکراسی تصمیم گیرندگان نهایی هستند – می توانند از طریق تایید یا رد نشان دهند که چه جهتی را رهبرانشان در پیش گرفته اند. رهبران خردمند و بلندپرواز سیاسی به طور یکسان توجه داشته باشند و بر اساس آن عمل کنند.

این تنها در صورتی کار می‌کند که آن رهبران نتایج را بپذیرند و اصرار نکنند که تقلب بوده‌اند – یک ادعای دو حزبی فزاینده در سیاست قرن بیست و یکم آمریکا. اما حتی اگر نتیجه را بپذیرند، حداقل به صورت لفاظی، همیشه بر اساس آن عمل نمی کنند، بلکه ترجیح می دهند آن را (به طور خصوصی) به حماقت رأی دهندگان یا (علنا) به نوعی از «شکست ارتباطات» نسبت دهند. ماه آینده چه چیزی ممکن است دریافت کنیم؟

اولین کار این است که ارزیابی کنید سیگنال چیست. این همیشه آسان نیست. شاید بارزترین نمونه اخیر شفافیت میان دوره ای انتخاباتی، و پاسخی مفید به آن، در سال 1994 رخ داد. دو سال اول پر هرج و مرج بیل کلینتون – که در آن تلاش کرد و نتوانست مراقبت های بهداشتی همگانی را به اجرا بگذارد، یک تصمیم مالی را از وعده داده شده اجرا کرد. محرکی برای کاهش کسری بودجه بود، و به طور کلی در جریان رسوایی نیمه دائمی که قبلاً او را احاطه کرده بود – به پیروزی تاریخی جمهوریخواهان پایان یافت. در کمتر از یک سال، رئیس جمهور اعلام می کرد که دوران حکومت بزرگ به پایان رسیده است و راه خود را برای انتخاب مجدد در سال 1996 مثلث می کند.

در سال 2010، باراک اوباما، دست کم به صورت شفاهی، به “تخریب” او در میان دوره ای آن سال اعتراف کرد. اما اعتماد به نفس او به قدری حماسی بود که او واقعاً فکر نمی کرد به دلیل موضوع کوچکی مانند انتخابات باید مسیر خود را تغییر دهد، و تقریباً بدون توجه به آن ادامه داد. او دو سال بعد به درستی به یک انتخاب مجدد محدود رفت، اما بذرهای کاشته شده در انتخابات میان دوره ای تی پارتی و ضد اوباما کر ریشه دوانید و به زودی در انقلاب پوپولیستی که دونالد ترامپ را در سال 2016 به ما داد، شکوفا شد.

میان دوره ای 2022 بسته به پیام و نحوه تفسیر رهبران ما می تواند از بسیاری جهات تأثیرگذار باشد. برای یک چیز، آنها ممکن است هویت نامزدهای هر دو حزب اصلی برای ریاست جمهوری در سال 2024 را تعیین کنند.

اگر دموکرات‌های جو بایدن به دلیل عملکرد خود در دو سال گذشته، با چکش‌هایی که شایسته آن هستند، برخورد کنند، نمی‌توان دید که رئیس‌جمهور چگونه می‌تواند به طور جدی به این پیشنهاد ادامه دهد که دو سال بعد دوباره نامزد خواهد شد. افراد جاه طلب و ناآرام در حزب او مطمئناً زمانی را برای تشدید زمزمه های بلند فزاینده در مورد ناتوانی او در مقام از دست نمی دهند. تحقیقاتی که مجلس نمایندگان تحت کنترل جمهوری خواهان انجام خواهد داد، او را بیشتر تضعیف می کند و فوریت رهبران دموکرات در جستجوی جایگزین را تسریع می کند.

از طرف جمهوری خواهان، پیامدهای انتخابات برای صدر جدول در سال 2024 پیچیده تر است. پیام رای دهندگان احتمالاً کمتر در الگوی ملیله‌ای از کرسی‌های جمهوری‌خواه برنده و از دست رفته و بیشتر در ریز فیبرهای برنده و باخت آن‌ها نهفته است.

اگر نامزدهای مورد تأیید دونالد ترامپ، به ویژه در رقابت‌های سنا مانند آریزونا، جورجیا، نیوهمپشایر، اوهایو و پنسیلوانیا برنده شوند، احتمال اینکه رئیس‌جمهور سابق در صورت تمایل از نامزدی رد شود، کمتر می‌شود.

اما ترکیبی از پیروزی مجدد رون دیسانتیس فرماندار فلوریدا و شکست نامزدهای آقای ترامپ در سراسر کشور را در نظر بگیرید. اگر شکست جمهوری خواهان در برنده شدن در سنا به طور قابل قبولی برای دومین انتخابات متوالی جلوی درب رئیس جمهور سابق گذاشته شود، ممکن است پایه های بازسازی ترامپ شروع به فروپاشی کند.

الگوی خرد تفکیک شده در نتایج انتخابات باید برای سایر پیامدهای گسترده تر مورد مطالعه دقیق قرار گیرد. اگر آن نامزدهای جمهوری خواه که در رد نتایج انتخابات گذشته برجسته ترین و پر سر و صداترین بوده اند، با شکست مواجه شوند، تحول مهمی خواهد بود. قضاوت رای دهندگان در مورد نامزدهایی مانند داگ ماستریانو و کاری لیک، نامزدهای حزب جمهوری خواه برای فرمانداری پنسیلوانیا و آریزونا به ترتیب، ممکن است در آنجا و در جاهای دیگر در مورد فضیلت تجدیدنظر در انتخابات گذشته و تهدید به لغو انتخابات آینده تجدید نظر شود.

رای دهندگان همچنین پیامی در مورد برجسته بودن نسبی مسائل سیاسی مبرم چند سال آینده خواهند فرستاد و متوجه خواهند شد که چقدر سقط جنین، مهاجرت و جنایت ذهن آمریکایی ها را به خود مشغول کرده است.

مهمتر از همه، اگر نظرسنجی را باور کنیم، این اقتصاد است که بالاترین نگرانی رای دهندگان را دارد، و اینجاست که می توانیم امیدوار باشیم واضح ترین سیگنال توسط آنها ارائه شود و رهبران ما به آنها توجه کنند. ما دو سال سیاست گذاری بی پروا داشتیم که به دنبال یک دهه توهم بود که در آن سیاستمداران (و بانک های مرکزی) به نوعی خود را متقاعد کردند که پول ارزان و رایگان راه های بدون هزینه برای دستیابی به رشد است. اکنون که تورم اجتناب‌ناپذیری که آنها تولید کرده‌اند به‌طور فزاینده‌ای به نظر می‌رسد، شاید رای‌دهندگان از فرصت استفاده کنند و عصر جدیدی از جدیت اقتصادی و سلامت مالی را آغاز کنند.

سرزمین شگفت‌انگیز: تیم بایدن با مدیریت خود در مرز جنوبی، موقعیت اخلاقی دموکرات‌ها را در مورد مهاجرت تخریب کرد و دریچه‌ای برای جمهوری‌خواهان ایجاد کرد. تصاویر: AP/Getty Images ترکیبی: مارک کلی

حق نشر © 2022 Dow Jones & Company, Inc. کلیه حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

تماس با ما