اپل پی احتمالا به زودی وارد هند می شود | اخبار فناوری

دهلی نو: اپل پی احتمالا به زودی وارد هند می شود و این غول فناوری که مذاکرات مقدماتی با شرکت ملی پرداخت هند (NPCI) برای راه اندازی نسخه بومی سازی شده اپلیکیشن پرداخت دیجیتال خود در این کشور داشته است، بار دیگر بر روی این موضوع تاکید می کند. صحبت می کند.

منابع روز جمعه به IANS گفتند که مذاکرات اولیه انجام شده و سازنده آیفون مستقر در کوپرتینو ممکن است به زودی خدمات Apple Pay خود را در هند راه اندازی کند، کشوری که اکنون در صدر نقشه جهانی این شرکت قرار دارد.

به گفته منابع، مشتریان آیفون در این کشور ممکن است کدهای QR را اسکن کنند و تراکنش‌های واسط پرداخت‌های یکپارچه (UPI) را مانند سایر برنامه‌های پرداخت دیجیتال انجام دهند.

اپل یا NPCI بلافاصله در مورد توسعه اظهار نظر نکردند. هند یک اکوسیستم نوآوری قابل توجه و قوی مانند رابط پرداخت یکپارچه (UPI) ایجاد کرده است تا میلیون ها نفر از مردم خود را از آن بهره مند کنند.

UPI 75 درصد از تراکنش های دیجیتال خرده فروشی در کشور را در طول سال های 2022-23 به خود اختصاص داده است و پیش بینی می شود تا سال 2026-2027 روزانه یک میلیارد تراکنش ثبت کند. بر اساس NPCI، در ماه می، UPI به رکورد 9 میلیارد تراکنش رسید.

Apple Pay یک روش آسان، ایمن و خصوصی برای پرداخت در iPhone، iPad، Apple Watch و Mac ارائه می دهد. می‌توان کارت‌های اعتباری، نقدی یا پیش‌پرداخت بانک‌های شرکت‌کننده و صادرکنندگان کارت در چندین کشور، از جمله 10 کشور در منطقه آسیا و اقیانوسیه را اضافه کرد.

در اوایل سال جاری، اپل سرویس Pay Later خود را در ایالات متحده معرفی کرد که به کاربران اجازه می دهد خریدها را به چهار پرداخت با بهره صفر و بدون کارمزد تقسیم کنند. کاربران به راحتی می توانند وام های Apple Pay Later خود را در یک مکان مناسب در Apple Wallet ردیابی، مدیریت و بازپرداخت کنند.

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.