اقتباس صحنه‌ای از «Smash» در برادوی است

یک نسخه موزیکال صحنه ای از مجموعه تلویزیونی “Smash” که مدت ها مورد بحث قرار گرفته بود سرانجام به برادوی می آید … اما طرفداران باید کمی بیشتر صبر کنند.

تهیه‌کنندگان این اقتباس، از جمله استیون اسپیلبرگ، روز چهارشنبه اعلام کردند که انتظار دارند این نمایش را در طول فصل تئاتر 2024-25 به برادوی بیاورند. آنها گفتند که این موزیکال را سوزان استرومن کارگردانی خواهد کرد، برنده پنج بار تونی که آخرین تلاشش، “نیویورک، نیویورک” از روز جمعه پیش نمایش خود را آغاز می کند.

موزیکال “Smash” بر اساس سریال دو فصلی پخش شده از NBC در سال های 2012 و 2013، درباره گروهی از هنرمندان تئاتر شهر نیویورک است که تلاش می کنند “Bombshell”، یک موزیکال درباره مرلین مونرو را روی صحنه ببرند. این نمایش با تعداد زیادی درام پشت صحنه به سبک صابونی و تعداد تولید پرشور، توسط اسپیلبرگ طراحی شد که توسط رابرت گرینبلات توسعه داده شد و توسط ترزا ربک ساخته شد، و اگرچه پخش تلویزیونی آن به دلیل کاهش رتبه‌بندی لغو شد، اما طرفداران پرشور خود را حفظ کرد. پایه.

نیل مرون گفت: “این دیوانه کننده است که ما هنوز در حال صحبت با “Smash” هستیم، اما هفته ای نگذشته است که کسی به من نگوید که سریال را از دست داده است، بنابراین دیدن آن در تجسم دیگری بسیار عالی است.” که تهیه کننده اجرایی این مجموعه تلویزیونی بود.

مرون و گرینبلات که این اقتباس را با اسپیلبرگ تهیه می کنند، گفتند که نسخه صحنه ای خنده دارتر از نمایش تلویزیونی خواهد بود و شامل برخی از شخصیت های مشابه، اما شخصیت های جدید نیز می شود و در زمان حال روی می دهد.

مرون گفت: «این یک کمدی پشت صحنه درباره اجرای یک موزیکال مرلین مونرو است.

این موزیکال موسیقی متنی از مارک شیمن و اسکات ویتمن، از جمله آهنگ هایی که آنها برای مجموعه تلویزیونی نوشتند و همچنین آهنگ های جدید را به نمایش می گذارد. این تیم بیشتر به خاطر امتیاز برنده تونی “Hairspray” شناخته شده است و در این فصل در برادوی توسط “Some Like It Hot” نمایندگی می شود. این کتاب توسط ریک الیس («پسرهای جرسی») و باب مارتین («چپرون خواب آلود») نوشته خواهد شد. جاشوا برگاسه که طراحی رقص این مجموعه تلویزیونی را بر عهده داشت، برای نمایش صحنه نیز همین کار را انجام خواهد داد.

تهیه‌کنندگان حدود یک سال پیش بر خوانش توسعه‌ای فیلمنامه نظارت کردند و گفتند که انتظار دارند کارگاه‌های بیشتری قبل از انتقال به برادوی برگزار شود. آنها گفتند که زمان طولانی برای تطبیق برنامه های تیم خلاق مورد نیاز بود. بازیگری هنوز مشخص نشده است

گرینبلات گفت: “هر چند سال یک بار این نمایش به زندگی ما بازمی گردد، و اکنون ما هیجان زده هستیم که با آن به یک ماجراجویی جدید برویم.”

تیم خلاق همیشه تصور می کرد که مسیری از نمایش تلویزیونی به صحنه وجود دارد، اما شکل آن با گذشت زمان تغییر کرده است. در سال 2013 کنسرتی از ترانه‌های «فهرست آمار» اجرا شد، موزیکالی که موضوع فصل دوم بود، و در سال 2015 تلاشی برای توسعه اقتباسی برادوی از «Bombshell»، موزیکالی که موضوع فصل اول بود. فصل، پس از اجرای کنسرت آهنگ های آن نمایش اعلام شد.

اما پس از آن در سال 2020، تهیه‌کنندگان فعلی اعلام کردند که به جای کار با یکی از موزیکال‌های درون برنامه تلویزیونی، اقتباسی آزاد از خود سریال ایجاد خواهند کرد.

مرون گفت: «آنچه که ما نمی‌خواستیم انجام دهیم این بود که سریال تلویزیونی را روی صحنه بگذاریم – ما می‌خواستیم داستان خودمان را روی آن بسازیم. ما از طرفداران خود بسیار آگاه هستیم و بسیار آگاه هستیم که مخاطب جدیدی وجود دارد که قبلاً هرگز در معرض «Smash» قرار نگرفته است. بنابراین برداشت ما بیشتر کمدی است و بیشتر یک نامه عاشقانه به برادوی است.

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

تماس با ما