از نظر مایکروسافت، پلی استیشن ۵ اسلیم امسال معرفی می‌شود

مایکروسافت می‌گوید سونی سال جاری مدل اسلیم پلی‌استیشن ۵ را با قیمت ۴۰۰ دلار معرفی خواهد کرد. غول نرمافزاری اهل ردموند در حاضر منتظر صدور حکم جلسه استماع FTC است و به‌عنوان بخشی از پرونده، اسنادی را که نشان می‌دهد PS5 Slim ارائه می‌کند.

پیش‌از این شاهد انتشار گزارش‌هایی درمورد احتمال معرفی پلی‌استیشن ۵ با دیسک‌درایو جداشدنی در سپتامبر ۲۰۲۳ بودیم. بهنوشته‌ی ورج، احتمال دارد این کنسول بدون دیسک‌درایو به‌فروش برسد و این یعنی سونی قصد دارد نسخه‌ای اسلیم PS5 را عرضه کند. این محصول می‌تواند در صورت تبدیل، بعداً دیسک‌درایو را به طور مستقیم خریدار کنند. نسخه دیجیتال پلی‌استیشن ۵ در حال حاضر با برچسب ۴۰۰ دلاری و نسخه‌ای رایانه‌ای به دیسک‌درایو آنلاین به برچسب ۵۰۰ دلاری به فروش می‌رسند.

مایکروسافت همچنین اظهار داشت: «سونی سال جاری کنسول دستی با قیمت کم‌تر از ۳۰۰ دلار عرضه خواهد شد.» سازنده‌ی ایکس‌باکس اطلاعات زیادی درمورد این محصول ارائه نشده است اما می‌دانیم غول فناوری ژاپنی مدتی قبل از کنسول دستی خود موسوم‌به Project Q رونمایی کرد. محصولی که در سال ۲۰۲۳ روانه بازار خواهد شد. این دستگاه فقط می‌تواند بازی‌های پلی‌استیشن ۵ را ازطریق وایفای استریم امکان اجرای بازی‌های مستقیم را ندارد.

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

تماس با ما