احتمال مسابقه قهرمانی کشور کاراته

کد خبر : 1871799 |
03 اسفند 1401 ساعت 10:08 |
587 بازدید |

0
دیدگاه

تصمیم جالب بهمن عسگری برای شروع پرقدرت

با توجه به برگزاری امتحانات کارشناسی ارشد در 11 و 12 اسفندماه احتمال قضاوت مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کاراته وجود دارد.

احتمال مسابقه قهرمانی کشور کاراته

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از تسنیم، با اعلام فدراسیون کاراته، مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کاراته با عنوان “جام خلیج فارس” در بخش آقایان 11 و در بخش بانوان 12 اسفند ماه در استان همدان برگزار می شود.

با تصمیم کادرفنی تیم ملی کاراته آقایان در حالی که ملی پوشان حاضر در مسابقات قهرمانی آسیا از حضور در این مرحله از مسابقات معاف بودند، اما شنیده می شود بهمن عسگری قصد حضور در این رقابت ها را دارد. ملی‌پوش با اخلاق و توان کاراته ایران قصد دارد با حضور در این مسابقات استارت پرقدرتی برای بازگشت به روزهای خوب و بالا بردن شانس خود برای حضور در مسابقات بازی‌های آسیایی و قهرمانی جهان سال آینده باشد.

بهمن عسگری که سابقه مدال طلای جهان، بازی‌های آسیایی و قهرمانی آسیا را در کارنامه دارد، پس از پشت سر گذاشتن دوری یک ساله از کاراته ابتدا در شهریورماه در کاراته و باکو به مدال نقره دست یافت، اما در آبان ماه در مسابقات قهرمانی آسیا در بخش انفرادی پس از پشت سر گذاشتن حریفانی از هند و قزاقستان با شکست مقابل نماینده کویت از دور مسابقات کنار رفت. البته با وجود حذف از بخش انفرادی، عسگری نقش برجسته‌ای در قهرمانی تیمی کشورمان ایفا کرد.

1741290

همچنین شنیده می‌شود ذبیح‌الله پورشیب کاپیتان تیم ملی کاراته کشورمان نیز قصد حضور در مسابقات قهرمانی کشور را داشت، اما نتیجه از ناحیه رباط ممکن است مانع از حضور او در این مسابقات شود.

از طرفی با توجه به برگزاری آزمون های کارشناسی ارشد در 11 و 12 اسفندماه و درخواست برخی از شرکت کنندگان برای مسابقات قهرمانی کشور و انتخاب تیم ملی، شاید شاهد برگزاری مسابقات در تاریخ اعلامی باشیم. موضوعی که در حقیقت پیوستن باعث می شود تا این رقابت ها بعد از برگزاری انتخابات فدراسیون در 16 اسفندماه برگزار شود و در پایان سال جاری برگزار شود.

Miriam Ware

الکل نینجا. متفکر شیطانی. محقق سفر. فرهنگ پاپ مادام العمر. علاقه مند به موسیقی.

تماس با ما