آژانس هوانوردی سازمان ملل: سفرهای هوایی در سال 2023 به سطح پیش از همه گیری افزایش می یابد

تضمین بازیابی ایمن، ایمن و پایدار خدمات هوایی خواهد بود کلید بازیابی توانایی هوانوردی برای عمل به عنوان یک کاتالیزور برای توسعه پایدار است سالواتوره سیاکیتانو، رئیس شورای سازمان بین‌المللی هوانوردی غیرنظامی (ایکائو) گفت: در سطوح محلی، ملی و جهانی، و در نتیجه برای بهبود کشورها از تأثیرات گسترده‌تر همه‌گیری COVID-19 حیاتی خواهد بود.

ICAO با استفاده از تجزیه و تحلیل داده های بزرگ پیشرفته، پیش بینی می کند که افزایش تقاضا تا پایان سه ماهه اول مشاهده خواهد شد. این آژانس تا پایان سال پیش بینی می کند رشد حدود سه درصدی در سال 2019 ارقام

حرکت بازیابی قوی

“پیش بینی مسافران هوایی که امروز ایکائو اعلام می کند، بر اساس حرکت قوی به سمت بهبود در سال 2022خوان کارلوس سالازار، دبیر کل ایکائو گفت، همانطور که قبلاً توسط تجزیه و تحلیل آماری ایکائو ارزیابی شده بود.

از طریق ایکائو، دولت‌ها بر سر اهداف صفر تلفات تصادفات تا سال 2030 و صفر شدن انتشار کربن تا سال 2050 به توافقاتی دست یافته‌اند. و این نقش‌های کلیدی را هم در هدایت پیشرفت مستمر و هم در اولویت‌بندی طرح‌های پشتیبانی اجرای ایکائو ایفا خواهند کرد.»

رشد 50 درصدی

ایکائو گزارش داد که بهبود سریع بیشتر مسیرهای بین المللی پشت پیش بینی های خوش بینانه نهفته است. تعداد مسافران هوایی در سال 2022 حدود 47 درصد افزایش یافت نسبت به سال قبل. ایکائو همچنین جهش تخمینی 50 درصدی را در رشد درآمد سالانه مسافران هواپیمایی از سال 2021 تا 2022 مشاهده کرد.

Damion Young

تحلیلگر. متخصص تلویزیون به طرز خشمگینی فروتن. علاقه مندان به فرهنگ پاپ طرفدار معمولی توییتر

Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبرdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorial
تماس با ما