آماتورها خرید بک لینک اما نادیده بگیرید فقط چند آسان چیزها

اینکه چقدر اعتبار به صفحه مقصد منتقل شود، مربوط به این موضوع است که صفحه لینک دهنده چقدر اعتبار داشته باشد. با توجه به اینکه تکرار این بخش ها به معنای تکرار لینک های داخلی آن است، لینک صفحاتی که در آنها قرار میگیرند اعتبار زیادی دریافت میکنند. این 3 بخش در تمامی صفحات سایت به صورت ثابت وجود دارند و لینک هایی که در آن ها قرار میگیرد را با نام لینک “ساید واید” میشناسیم. بخش هایی مثل “هدر (بخش بالا)”، “فوتر (بخش پایین)” و “ساید بار” سایت. لینک داخلی، همچنین به عنوان لینک های ورودی نامیده می شوند، لینک هایی است که خواننده را به صفحه هدف در وب سایت شما هدایت می کند، در حالی که یک لینک خارجی است که خواننده را به یک صفحه معتبر در وب سایت دیگری هدایت می کند. بنابراین اگر کسی با جمله( قطعات خوب توربین بادی) به ما لینک دهد، کمک زیادی برای گرفتن رتبه خوب در آن کلمات کلیدی به ما می کند. تا همین چند سال پیش اگر قصد داشتیم مقاله “تحقیقات کلمات کلیدی” را سئو کنیم، دقیقا با همین انکرتکست از مقالات مختلف و مرتبط، به آن لینک میدادیم؛ اما مدت زمانی است که متوجه شده ایم استفاده بیش از حد از یک کلمه کلیدی برای یک صفحه، ممکن است گوگل را نسبت به سایت ما شکاک کند.

اگر مقاله خودتان را به بهترین شکل تولید کنید می توانید آن را در سایتهای راهنمای مقالات قرار دهید. مطمئنا دلیل اینکه شما به دنبال چنین مفهومی میگردید، این است که بتوانید سایتتان را بهتر از قبل سئو کنید. حالا در میانه راه، ما با کمک یک لینک داخلی به شما پیشنهاد میکنیم که مقاله لینک بیلدینگ را هم مطالعه کنید تا بتوانید کلماتتان را با رتبه بهتر در نتایج جستجو نمایش دهید و احتمالا شما از این پیشنهاد ما خوشحال میشوید. البته دقت کنید که 100 کلمه یا همان پاراگراف اول صفحه تأثیر بسیار زیادی روی ذهن مخاطب دارد و تعیین میکند که او ادامه مقاله شما را مطالعه کند یا نه. همانطور که در بالا گفتیم، کلیک یا انجام یک عمل که باعث باز شدن یک صفحه دیگر یا بارگذاری دوباره همان صفحه شود، نرخ پرش سایت را از بین میبرد. به طور مثال لینک داخلی که در یک مقاله با 3 هزار کلمه و بازدید بالای مخاطبان ایجاد شود، ارزش بیشتری دارد تا همان لینک در صفحه ای با هزار کلمه متن. برای خرید بک لینک سایت های بسیار زیادی وجود دارند اما سایت هایی که بازدید کننده داشته باشند و موفق باشند و عمر زیادی از آنها گذشته باشد بسیار موثر تر از سایت های نوظهور هستند و همچنین جایگاهی که بک لینک در آنها درج می شود نیز بسیار مهم است.

Th᠎is a᠎rticle h as ᠎be en creat ed with the help of G​SA C᠎on᠎tent Gener᠎at᠎or ᠎DEMO᠎!

تا کنون توضیحات کاملی در مورد ساخت بک لینک در مطالب مختلف نشونت و خصوصا در صفحه آموزش ساخت بک لینک در اختیار شما عزیزان قرار داده شده که می تونید مطالب پایه و اساسی رو در صفحه خرید بک لینک مشاهده بفرمایید. اما به جای اینکه مقاله را در این قسمت تمام کنیم، قصد داریم تا در ادامه چند نکته حرفه ای برای استفاده بهتر از لینک داخلی را به شما آموزش دهیم. لینک سازی خارجی حرفه ای بک لینک از طریق بکوریتی بسیار آسان شده ( درحالی که به حرفه ای ترین شکل ممکن هست ) اما اینکه با چه شرایطی و برنامه ریزی بک لینک خریداری کنید نیاز به یکسری توضیحات هست که در ادامه خواهم گفت . جدا از اینکه این عمل میتواند باعث کاهش رضایت کاربر از سایتتان شود و ux آن را کاهش دهد، طبق گفته بیشتر منابع خارجی، موتور های جستجو فقط کلمه کلیدی اولی که به صفحه مقصد لینک داده شده را تأثیر میدهند و ارزش بقیه کلماتی که به آن صفحه اشاره میکنند را در نظر نمیگیرند.

صاحبان سایت می توانند تعیین کنند که آیا یک پیوند منحصر به فرد دارای ارزش بک لینک سازی است یا خیر. سلام. من چند وقتی میشه دارم توی انجمن ها و فروم ها بک لینک میسازم. میدانید که بعضی از صفحات سایت، علاوه بر کلمه کلیدی اصلی، چند کلمه کلیدی فرعی هم دارند. زمانی که شما در صفحه نتایج گوگل، روی سایت اول کلیک میکنید ولی بعد از گذشتن مدت کوتاهی (چند ثانیه تا دقیقه) و بدون هیچ فعالیت دیگری، صفحه سایت را بسته و از آن خارج میشوید، به گوگل میفهمانید که این سایت با مشکلی روبرو است. هر بار که شما لینکی را ایجاد میکنید میزان اعتباری به صفحه لینک شونده ارائه میدهید. تمامی سرویس های خرید بک لینک ارائه شده توسط فناوری اطلاعات زیفا به صورت تخصصی و کارشناسی شده ارائه می شوند و سال هاست که تست شده و نتیحه دهی آن ها اثبات گشته است.

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

تماس با ما