آرویند کجریوال در بحبوحه حملات CBI به مانیش سیسودیا: «یک تماس از دست رفته برای تبدیل شدن به هند قوی‌ترین کشور» | اخبار هند

دهلی نو: در میان یورش دفتر مرکزی تحقیقات (CBI) به مانیش سیسودیا، معاون وزیر دهلی، آرویند کجریوال کمپین “تماس از دست رفته” را برای “مأموریت ملی” خود در روز جمعه (19 اوت 2022) راه اندازی کرد. کجریوال، رئیس AAP، امروز از 130 کرور مردم کشور خواست تا هند را به قوی‌ترین کشور جهان تبدیل کنند، ساعاتی پس از آن که CBI حملات خود را بر سر سیاست مالیات غیر مستقیم AAP در پایتخت ملی آغاز کرد.

“من امروز شماره ای را صادر می کنم، شماره تماس از دست رفته 9510001000. کسانی که می خواهند به این ماموریت بپیوندند، کسانی که می خواهند هند را به عنوان کشور شماره 1 در جهان، قدرتمندترین کشور ببینند. بهترین ملت باید به این ماموریت بپیوندند.” گفت: سی ام دهلی.

کجریوال در یک آدرس ویدئویی با متهم کردن دولت مرکزی به هدف قرار دادن رهبران AAP به دلیل کار خوبشان گفت: “نیازی به وحشت در مورد حمله CBI نیست، بگذارید آنها کار خود را انجام دهند. آنها از بالا دستور دارند ما را آزار دهند.” در سطح جهانی مورد تحسین قرار گرفته است.

در طول سخنرانی ویدیویی، سی ام دهلی بار دیگر به مقاله نیویورک تایمز در مورد سیاست آموزشی دولت دهلی اشاره کرد.

“امروز، من آمده ام تا چند خبر خوب را با شما به اشتراک بگذارم. این چیزی است که باعث افتخار هر سرخ پوستی می شود. می خواهم به همه تبریک بگویم. در NYT – بزرگترین روزنامه آمریکا – گزارشی در مورد مدل آموزشی دهلی منتشر شد. در آن صحبت از کجریوال گفت: انقلاب در مدارس دولتی دهلی.

در طی یک جلسه توجیهی آنلاین، کجریوال گفت که در روزی که سیسودیا “بهترین وزیر آموزش و پرورش” معرفی شد، CBI به خانه او حمله کرد. “اما گفت نیازی به وحشت نیست.”

وی گفت: برای کشور مایه افتخار است که نام مانیش سیسودیا در صفحه اول بزرگترین روزنامه قدرتمندترین کشور جهان قرار دارد.

کجریوال گفت: “به نوعی او به عنوان بهترین وزیر آموزش و پرورش جهان معرفی شده است. بزرگترین روزنامه در مورد انقلاب آموزش و پرورش دهلی نوشت و عکس سیسودیا را نیز منتشر کرد.”

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل