آخرین خبر ازیت اللهیار صیادمنش تیم ملی به لندن رفت

ملی پوش کشورمان برای بررسی وضعیت قضایتش عازم شهر لندن شد.

اللهیار صیادمنش تیم هال سی که چندی پیش بر اثری از ناحیه همسترینگ آسیب دیده بود برای بررسی دقیق وضعیت آسیب دیدگی شهر لندن شده است.

مرحله ۲۱ ساله مازندرانی کشورمان پس از بررسی‌های اولیه توسط کادر پزشکی تیمش متوجه شد که در عضله همسترینگ پای چپش چند سانت پارگی ایجاد شده است که این موضوع باعث می‌شود صیادمنش بین ۶ تا ۸ هفته از میادین دور باقی بماند.

تیم فوتبال تیم استقلال تهران تا امروز در حدود یک هفته از شروع مسابقه را پشت سر گذاشته و در صورت تصمیم گیری به موقعیت تصمیمش (ظرف شش تا هفت هفته) از اواسط مهر ماه قادر به بازگشت به میادین خواهد بود. با این همه کشور جوان با توجه به در پیش بودن جام جهانی و شرایط حساس اردوی تیم ملی امروز عازم شهر لندن شده تا مجدداً توسط یک پروفسور متخصص معاینه شود.

یکی از اعضای کادر پزشکی تیم هال سیتی نیز همراه با صیادمنش مدارک پزشکی او را به پروفسور مربوطه خواهد کرد تا نظر نهایی و قطعی در رابطه با مدت زمان صیادمنش اعلام شود. این بازیکن امیدوار است تا در صورت امکان در مدت زمان کمتر از این به میادین برگردد.

ناگفته نماند؛ دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی نیز در این خصوص موضوع موضوع و در همین باره منتظر شنیدن جواب پروفسور است.

شایان ذکر است؛ صیادمنش توسط پزشک متخصص معاینه می‌شود و تکلیف مدت زمانیت اش تا امشب اعلام خواهد شد. این بازیکن امیدوار است در صورت امکان تا اوسط مهرماه تمرینات باشگاهی بازگشت و ادامه گزینه‌های اردوی تیم ملی برای حضور در جام جهانی باشد. اولین دیدار تیم ملی کشورمان در جام جهانی روز سی ام آبان مقابل تیم انگلیس خواهد بود.

منبع: خبرورزشی

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

تماس با ما